Veido kaukė sportininkams – mechaninių tyrimų išvados

Mūsų įmonės individualiai gaminamas produktas – veido kaukė sportininkams dar kartą sėkmingai ištestuota. Šį kartą KTU Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto tyrėjai atliko su kauke išsamius mechaninius tyrimus. Jų tikslas buvo įvertinti veido kaukės atsparumą ir jos gebėjimą apsaugoti veidą tiesioginio smūgio metu. Tyrimas vyko keliais etapais, siekiant išsamiai ištirti kaukės atsparumą ir stiprumą.

Atliekant pirminius kaukės bandymus, charakteringuose taškuose (nosies ir skruostikaulio dalyse) buvo gniuždoma iki 600 N jėga ir matuojamas pokytis tarp 9-ių kontrolinių taškų. Antrajame etape kaukė buvo veikiama apkrovos iki pirminio skilimo, taip nustatant apkrovos ribą, kurią gali atlaikyti veido kaukė sportininkams. Atliekant bandymus, imituojant kaukės būseną ant veido, buvo panaudotas veido maketas, atitinkantis žmogaus veido anatomiją.

Svarbiausi tyrimo rezultatai ir išvados yra šios:

  • Veido kaukė sportininkams be akivaizdžių deformacijų sugebėjo atlaikyti apkrovą iki 600 N.
  • Veikiama didesnių apkrovų, kaukė nesulūžo iki 1000 N jėgos, tai dar kartą patvirtina jos atsparumą.
  • Papildomas apsauginis sluoksnis kaukės viduje apsaugo veidą nuo galimos žalos, net jei kaukė sulūžtų.
  • Kaukė efektyviai apsaugo nosį nuo gniuždymo jėgų, yra saugios konstrukcijos.

Esame dėkingi KTU tyrėjams už šią išsamią ir objektyvią produkto analizę. Visada siekiame, jog  mūsų produktai būtų ne tik funkcionalūs ir efektyvūs, bet ir saugūs naudotojams. Šis tyrimas dar kartą patvirtina, kad mūsų individualiai gaminama veido kaukė sportininkams yra aukštos kokybės ir atitinka aukštus saugumo standartus.

Plačiau apie veido kaukę sportininkams skaitykite čia: https://www.ortopedija.lt/veido-kauke-sportininkams/

Veido-kauke-sportininkams-ortopedija.lt
Komentarų nėra

Parašykite komentarą