Žalgiriečių sveikata rūpinasi AB „Ortopedijos technika“

Kauno „Žalgirio“ krepšinio komanda sėkmingai tęsia bendradarbiavimą su AB „Ortopedijos technika“, kuri rūpinasi sportininkų sveikata. Jau daugelį metų žalgiriečiai yra aprūpinami ortopediniais gaminiais sportinių traumų profilaktikai bei reabilitacijai po įvairių traumų ir operacijų. Šį sezoną žalgiriečiams bus teikiamos ir medicininės paslaugos: prireikus konsultuos gydytojai ortopedai, reabilitologai, kineziterapeutai, bus atliekamos reabilitacijos procedūros po įvairių traumų, sąnarių operacijų ir lūžių.

Tyrimai padeda nustatyti tikslesnę diagnozę

Sunkesnes traumas patyrusiems krepšininkams prireikia ir išsamesnių ultragarso ar rentgenologinių tyrimų. Šiuolaikinė tyrimų įranga padeda nustatyti tikslesnes diagnozes. Rentgeno paslaugų neseniai prireikė kojos traumą patyrusiam Vyteniui Lipkevičiui, siekiant stebėti gijimo procesą.

Krepšininkas gyrė patogius įtvarus

Renaldas Seibutis po piršto lūžio išbandė rankos įtvarą, kuris imobilizuos ir apsaugos lūžio vietą, kad reabilitacija būtų greitesnė ir kokybiškesnė. „Smagu, kad „Ortopedijos technika“ nestovi vietoje, o eina į priekį ir tobulėja, kurdama naujus gaminius, patogius vartotojui“, – ortopedų technikų darbą gyrė krepšininkas.

zalgiris-seibutis

Avalynės įdėklai padeda išvengti traumų

sportiniai ideklai

Individualius įdėklus į sportinę avalynę dėvi beveik visi žalgiriečiai. Ortopediniai „padukai“ tolygiai paskirsto pėdoms tenkantį krūvį ir padeda išlaikyti jas taisyklingoje anatominėje padėtyje. Nuo to priklauso sportininko pėdos ir blauzdos kaulų, sąnarių ir raumenų biomechanika kiekvieno žingsnio metu bei bendra organizmo savijauta, ženkliai sumažėja traumų tikimybė.

Profesionali reabilitacija pagreitina sveikimo procesą

Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje sportininkai, prižiūrimi profesionalių kineziterapeutų, galės atgauti jėgas po įvairių ligų, traumų ir operacijų. Fizioterapijos procedūros, klasikinis bei povandeninis masažas numalšins raumenų nuovargį ir skausmus, pagerins medžiagų apykaitą ir pagreitins gijimo procesus. „Džiaugiamės, kad savo paslaugomis bei gaminiais galime prisidėti prie „Žalgirio“ pergalių“, – atviravo AB „Ortopedijos technika“ medicinos direktorė Rasa Petrikienė.

Komentarų nėra

Parašykite komentarą