Apsauginė veido kaukė

Apsauginė veido kaukė rekomenduojama sportuojantiems po įvairių veido traumų (nosies ar kitų veido kaulų lūžių). Su šia apsauga sportininkas gali greičiau grįžti į sportą, – tai itin svarbu profesionalams.

Apsauginės veido kaukės ypatybės:

  • Pagaminama individualiai,
  • saugo nuo pakartotinių traumų,
  • itin tvirta ir lengva,
  • vidinė kaukės dalis padengta minkšta medžiaga, kuri absorbuoja dalį smūgio bei padidina dėvėjimo komfortą.

Turėdamas tokią apsaugą, profesionalus sportininkas gali atnaujinti žaidimą per kelias savaites, vietoj to, kad praleistų likusią sezono dalį. Jau ne kartą mūsų pagamintos apsaugos suteikė galimybes profesionalams sudalyvauti itin svarbiose rungtynėse ir tokiu būdu prisidėti prie komandos laimėjimų.

Apsauginės anglies pluošto veido kaukės skirtos ne tik profesionaliems sportininkams, jos gali padėti ir daugeliui aktyvių žmonių, patyrusių veido traumą ar operaciją.

Gamybos terminas: 3-5 darbo dienos. Dėl trumpesnio gamybos termino derintis individualiai.

Išsamesnė informacija ir užsakymai priimami: tel. Nr. +37068675599; +37069879123.

  

Gamybos procesas:

Veido kaukės gamybos procese naudojamos modernios technologijos, antropometrinių duomenų gavimui naudojamas trimatis skenavimas suteikia galimybę per porą minučių ir be jokio fizinio kontakto gauti visus reikiamus veido geometrijos ypatumus. Tai leido pakelti aptarnavimą į aukštesnį lygį bei garantuoja greitą ir komfortišką paciento aptarnavimą.

Remiantis ilgamete mūsų 3D modeliuotojų patirtimi bei šiuolaikinėmis parametrinio modeliavimo, CNC gamybos ir trimatės spaudos technologijomis, visiškai individualaus dizaino bei formos gaminio trimatis vaizdas yra sumodeliuojamas per itin trumpą laiką.

Didesnė nei 20 metų mūsų ortopedų technologų patirtis parodė, jog tikrai patikimos apsaugos užtikrinimui turi būti naudojamos tik aukščiausios kokybės kompozitinės medžiagos, tokios kaip: sportinių automobilių bei kosmoso pramonėje naudojamas anglies audinys bei kitas specialus  audinys, kuris naudojamas neperšaunamų liemenių ir marsaeigių nuleidimo parašiutų gamyboje. Šios medžiagos įgalina mus ne tik užtikrinti patikimą apsaugą, bet ir gerokai sumažinti gaminio svorį, padidinant dėvėjimo komfortą.

Tam tikro proceso metu šios dvi medžiagos aukštos temperatūros bei vakuumo aplinkoje yra apjungiamos į vienalytę struktūrą, tokiu būdu pasiekiant itin aukštą gaminio kokybę bei patikimą apsaugą.

 

2 Responses to “Apsauginė veido kaukė”

  1. Laba diena, kokia kaukes kaina?

  2. parduotuve 2024-03-12 at 11:31

    Sveiki, individualios apsauginės veido kaukės kaina – 250 Eur.

Parašykite komentarą