Atsidarė nauja “Sveikatinė” Kaune!

Džiaugiamės, kad kiekvieną dieną žmonių supratimas apie sveiką gyvenseną plečiasi. Kartu su šiuo supratimu augame ir mes. Pristatome Jums naują mūsų „Sveikatinių“ šeimos narį – parduotuvę Kaune, prekybos centre „Mega“, adresu islandijos pl. 32, priešais Senukų prekybos centrą, šalia lifto į daugiaaukštę parkingo aikštelę.
Tai vienintelė panašaus pobūdžio parduotuvė Kaune, dirbanti ištisą savaitę nuo 10 iki 22 val.! Naujoje parduotuvėje rasite profilaktinių kompresinių kojinių, vaikiškos profilaktinės avalynės, patogių šlepečių suaugusiems ir dar daug kitų prekių Jūsų ir Jūsų artimųjų sveikatai.

Kviečiame pasirūpinti savo sveikata, apsilankyti ir pasinaudoti išskirtine proga įsigyti prekių su dosniomis, Kalėdinėmis nuolaidomis!

      sveikatine-megoje-www-sveikatine-lt      megos-sveikatine-www-sveikatine-lt      mega-sveikatine-www-sveikatine-lt

2 Responses to “Atsidarė nauja “Sveikatinė” Kaune!”

  1. Aš vakar jau buvau. Nusipirkau vidpadžius, seniai norėjau, o dabar labai gera kaina. Jausmas keistas, reikia priprasti, bet taip teigiamai keistas. Patiko, pirksiu dabar ir į kitus batus.

  2. Pastoviai apsilankau parduotuveje Sveikatine, kuri randasi Kaune,Savanoriu pr.284 ortopedijos technikoje,perku tai vitpadzius,tai slepetes -reikia keisti-vel pas mielas pardavejas,jei nera dydzio ar norimos spalvos-uzsako,eilini karta vel pirkau lastofa kompresines kojines.Personalas nepaprastai mandagus,sekmes jums… pagarbiai… Liudmila Z.

Parašykite komentarą