Domantui Saboniui pagaminti individualūs avalynės įdėklai

AB „Ortopedijos technika“ šiandien pagamino individualius avalynės įdėklus į sportinę avalynę Lietuvos 18-mečių krepšinio rinktinės kandidatui Domantui Saboniui.

Kaip supratau, kreiptis į mus dėl įdėklų Domantui patarė žalgiriečiai“, – pasakojo AB „Ortopedijos technika“ kineziterapeutė Lina Višumirskienė.

„Žalgirio“ ekipos fizinio parengimo treneris Justinas Grainys dar visai neseniai sakė: „Avalynės įdėklais yra patenkinti visi žalgiriečiai. Be „padukų“ jau neįsivaizduojame krepšininkų sportinės avalynės. Kiekvienam žalgiriečiui prieš sezoną yra atliekamas individualus pėdos skenavimas, o per sezoną jie sunaudoja po kelias poras įdėklų“.

Individualūs įdėklai į sportinę avalynę padeda tolygiai paskirstyti pėdų krūvį ir apsaugoti sąnarius, sausgysles ir raumenis nuo papildomo krūvio intensyvių treniruočių metu. Taip pat jie padeda išlaikyti taisyklingą pėdų ašį, kitaip tariant, išlaiko pėdas taisyklingoje anatominėje padėtyje. Nuo to priklauso sportininko pėdos ir blauzdos kaulų, sąnarių ir raumenų biomechanika kiekvieno žingsnio metu bei bendra organizmo savijauta.

Įdėklų gamyboje įdiegtos modernios CAD-CAM technologijos (atliekamas kompiuterinis pėdų ir kojų skanavimas, kompiuterinis kurpalių ir įdėklų modeliavimas) garantuoja ypač aukštą individualiai gaminamų įdėklų kokybę.

saboniukastaisyta

2 Responses to “Domantui Saboniui pagaminti individualūs avalynės įdėklai”

  1. Sveiki,

    Kokius padukus rekomenduojate krepsininkams ,dar paaugliams 12m? Kokia kaina?

  2. parduotuve 2019-04-04 at 16:02

    Sveiki, Arvydai,

    Turime specialius sportinius įdėklus:
    https://www.ortopedija.lt/parduotuve/sportuojantiems/vidpadziai-sportui-viva-sport/

Parašykite komentarą