Atsiliepimai

Noriu padėkoti ortopedei Vilijai, už šiltą ir malonų bendravimą, už išsamią pėdų ir eisenos analizę. tyrimas labai įdomus, ir pritaikytus padukus, kuriuos nešioju, jau daugiau kaip metus. Ačiū
Klaipėda
Sveiki, noriu padėkoti jūsų darbuotojui vaikinukui Šiauliuose, sulaukiau profesionalaus aptarnavimo. Aciu vaikinui kuris pakonsultavo del pedu skausmu ir parinko tikrai puiku varianta ideklus i batus , ortopedines tapkes ir prie viso to pasiule kreiptis i Ortopedus traumatologus jusu imoneje! Aciu labai ! Esu patenkintas isigytu gaminiu ir vaikino mokejimu patarti aciu dar karta ir tikrai apsilankysiu dar ne karta.
Šiauliai
Atvykau į Ortopedijos skyrių Šiauliuose, "Sveikatinė" buvau pasitikta nuostabių žmonių, pasirengusių padėti visais klausimais! Atvykau dėl kojos traumos su prieš mėnesį stipriai patemtais raiščiais, buvau labai maloniai nustebinta visa koncultacija man rūpimais klausimais, aptarnavimas %!♥️ Buvo atsakyta į visus klausimus, greitai ir tinkamai parinktos prekės, užtrukau gal 15minučių ir išėjau labai patenkinta!♥️ Noriu padėkoti darbuotojams, Viktorijai ir Robertui!!!
Šiauliai
Nuoširdžiausiai dėkoju Vilniaus skyriaus ortopedei - technikei uż seno modelio basučių užsakymą ir malonų, profesionalų aptarnavimą, patarimus. Taip pat dėkoju Kauno cecho darbuotojams už puikiai atliktus darbus - net trejus batus. Administracija turi didžiuotis tokiais savo darbuotojais. Noriu pateikti gamybinio cecho direktoriui prašymą grąžinti uždaro tipo basutes į gamybą. Nes mes norime iškrypusius pirštus patogiai paslėpti po uždaru priekiu, kad mūsų kojos atrodytų gražiai. Linkiu visam Jūsų puikiam kolektyvui sveikatos ir sėkmingo darbo! Pagarbiai Daina A.
Vilnius
AB "Ortopedijos technikai" Ukmergės filialui. Nuoširdžiai dėkoju Jums už Jūsų suteiktą dėmesį ir darbą. Linkiu Jūsų visam kolektyvui visokeriopos sveikatos, sėkmės darbe bei asmeniniame gyvenime. Pagarbiai, Galina Vabiščevič
Visaginas
Atėjus į registratūrą norėjau užsiregistruoti, tada išsispaudžiau talonėlį regisrtacija pas gydytoją, buvau nutebinta kokios dirba pas jus registratorės, malonios, besišypsančios, džiaugiuosi, kad jūsų registratūroje dirba kompetentingos darbuotojos, kurios išmano savo darbą, sulaukus savo eilės ir priėjus prie langelio buvau maloniai priimta, taip pat buvo suteikta reikiama informacija. Nuoširdus Ačiu registratorėms.
Kaunas
Kai dėl neaiškių priežasčių staiga juosmeninėje dalyje atsiranda toks skausmas, kurio negalėčiau linkėti niekam, atsakymų imi ieškoti visur, tačiau joks specialistas negali tau padėti – kasdien vis blogiau ir blogiau... Laimė, „Kauno RK „Granitas“ turi nuostabų rėmėją AB „Ortopedijos technika“ ir neapleido manęs, kai buvo sunku! Ačiū Vyteniui Trumpickui - už patarimus kaip gydytis sportininkui. Ačiū Gintarei Skrupskienei - už sudarytą gydymo planą ir motyvaciją, kad viskas bus gerai. Ačiū visai „Ortopedijos Technika“ komandai, visiems savo srities specialistams. Didžiausias Ačiū kineziterapeutui Ruslan Maglionok ir masažistui Tadui Bagdonui​. Šių dviejų puikių savo srities specialistų dėka, šiai dienai galiu jaustis gerai. Ačiū už Jūsų darbą, visas mintis ir viską ką padarėm ir dar padarysim kartu.
Lukas
Noriu padėkoti Ortopedui - technikui Evaldui Leonavičiui už šiltą bendravimą ir puikiai atliktą darbą.
Greta
Apie "Ortopedijos technika " ir joje dirbancius specialistus galiu atsiliepti tik puikiai . Ypac esam dekingi kineziterapeutui - Vainiui Petrauskui . Musu naujagimiai buvo nustatytas stiprus hipotoniskumas , kuriam gydyti reikalinga reabilitacija . Vainiaus Petrausko deka mazyles tonusas atsistate idealiai . Nei vieno uzsiemimo metu dukryte neverke . Maloniai bendraujantis , savo srities profesionalas . Esam labai patenkinti esamais dukrytes rezultatais.
Kaunas
Norėčiau nuoširdžiai padėkoti pėdų priežiūros specialistei Danguolei Kazlauskienei. Matosi, kad žmogus dirba ir tuo džiaugiasi – žiūri ir matai, kad ji atradus savo pašaukimą ir darbas jai malonumas. Aš retai sutinku tokių žmonių, kurie taip rūpintųsi kiekvienu savo pacientu – tarsi savo šeimos nariais. Labai maloni, profesionali, atidi, tiesiog nuostabi specialistė.
Algimantas 54m.
Pas gydytoją Gintautienę vedu abu savo vaikus – vienam 9 m., kitam 1,7 metų. Labai patinka malonus gydytojos bendravimas, atidi paciento apžiūra, gebėjimas pakalbinti vaiką, net kai jam nėra nuotaikos. Profesionalumas – tai kas be ko, tik mes, ačiū Dievui, neturime jokių didelių problemų. Bet tai, ką reikia koreguoti – gydytoja paaiškina paprastai ir konkrečiai.
Mama Edita
Endokrinologas Vytautas Dargis - Be galo geras, profesionalus ir atidus gydytojas. Pas jį lankosi du mūsų šeimos diabetikai: mano Tėtis ir uošvienė. Abu juo sužavėti. Pamenu, kai tik Tėčiui diagnozavo diabetą – buvo labai baisu – atėjom pas gyd. Dargį su didelėm baimės kupinom akim ir išėjom nuraminti, su sustyguota tolimesnių veiksmų eiga. Jis žiūri ne tik į diabetą, bet plačiai į visą žmogaus sveikatą, į vartojamų vaistų suderinamumą, rekomenduoja, kuo dar pacientas gali sau padėti. Kadangi dažnai apžiūroje būnu kartu, kad pacientas ko nors nepamirštų – man jis gydytojas iš didžiosios raidės.
Marija, Kaunas

Jūsų nuomonė mums svarbi