Traumos žalgiriečių nesustabdys

„Yra toks garsus posakis – visi traumuotų žalgiriečių keliai veda į „Ortopedijos techniką“, – šmaikštauja fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas Vytenis Trumpickas.

P.Jankūnui – plazmos injekcijos

regenlab1„Žalgirio“ puolėjas P.Jankūnas laisvų dienų veltui neleidžia. Per tas porą savaičių, kurias gavo poilsio, žaidėjas tikisi apsigydyti savo mikrotraumas, kurios pastarąjį laiką kamavo mažesniais ir didesniais skausmais.
„Esant nuolatinėms sausgyslių mikrotraumoms, vystosi uždegiminis procesas, lydimas skausmų. Nieko keisto – vis dėlto intensyvūs krūviai, sužaista 100 rungtynių paeiliui, nuo 2014 m. P.Jankūnas nepraleido nei vienų Eurolygos rungtynių, – nesistebi AB „Ortopedijos technika“ ambulatorinės reabilitacijos vadovas Vytenis Trumpickas.
Krepšininkas šiuo metu gydomas, taikant regeneracinę terapiją. Trombocitais praturtintos plazmos injekcijos – natūralios procedūros be chirurginės intervencijos, sporto pasaulyje taikomos jau daugiau kaip 20 metų.
Tai bene populiariausias būdas sportinėms traumoms gydyti, nes yra saugus ir patikimas, lenkiantis cheminius vaistus savo natūralumu ir tuo, kad beveik neturi šalutinio poveikio. Tokios procedūros metu paimamas paties paciento kraujas, iš jo specialia technologija atskiriamas veikliųjų biologinių medžiagų koncentratas, kuris sušvirkščiamas į pažeistą vietą. Čia šių medžiagų desantas aktyviai slopina uždegiminius procesus, aktyvina kraujotaką ir skatina audinių gijimą.
Stulbinantis šių injekcijų poveikis įrodytas moksliniais tyrimais. Gijimas paspartinamas beveik dvigubai.
„Injekcijų kiekis priklauso nuo paciento būklės ir pažeidimo lygio. Dažniausiai gydymo kursas – 2-5 injekcijos. Manau, P.Jankūno atveju turėtų užtekti 3 tokių injekcijų. Ir tai nebus laikinas skausmo numalšinimas. Ši terapija ne tik stabdo uždegiminį procesą, bet ir atkuria pažeistus audinius“, – minėjo gydytojas Vytenis Trumpickas.
Praktika rodo, kad medikų pagalba – didesnė ar mažesnė – profesionaliems sportininkams yra būtina nuolat.
„Pagerėjo jau po pirmos injekcijos. Tikiuosi, kad po poros savaičių galėsiu pasijungti į pagalbą komandos draugams visu 100 proc. , – ankstyvais gydymo rezultatais jau džiaugiasi P.Jankūnas.

E. Ulanovui – veido apsauga

Žalgiriečiui Edgarui Ulanovui sausio 31 d. „Ortopedijos technika“ klinikoje individualiai pagaminta skaidri veido apsauga.
Kaukė turėtų apsaugoti sužeistą vietą, kad krepšininkas galėtų sėkmingai žaisti, nepaisant nosies traumos per pirmadienio treniruotę.
Pasak medikų, su apsauga krepšininkas turės praleisti apie 3 savaites.

                            jankunas2         ulanovas1

4 Responses to “Traumos žalgiriečių nesustabdys”

 1. Sveiki, taip pat turiu nosies trauma, taip pat toliau noriu žaisti krepšinį, ieškau tokios veido kaukės, kaip ir kokiomis kainomis galiu gauti, laukiu atsakymo, Ačiū.

 2. parduotuve 2019-01-25 at 8:27

  Sveiki, Gintautai,
  Kviečiame užsukti į „Gijos Klinikas“ ir registratorės nukreips Jus į technikus, kurie pagamins Jums individualią kaukę.

 3. Sveiki, man po nosies lūžio reikalinga veido kauke sportuoti. Norėjau sužinoti kaip greitai ji pagaminama ir kokios kainos.

 4. parduotuve 2019-02-06 at 10:44

  Sveiki, Mindaugai,

  Kaukė pagaminama per 2 darbo dienas, jos kaina 93 eur.

Parašykite komentarą