Specialistai
Paslaugos

Protezavimas Panevėžyje

AB „Ortopedijos technika“ filiale Panevėžyje atliekamas galūnių protezavimas

Žmonėms, netekusiems rankos, kojos ar šių galūnių dalių, siūlomi protezai, kurie ne tik suteikia estetinį vaizdą, bet ir sugrąžina prarastos galūnės dalines funkcijas: rankos – griebimą, kėlimą, palaikymą, o kojos – vaikščiojimą, atramą. Profesionalūs AB „Ortopedijos technika“ ortopedai-technikai individualiai gamina ir pacientams pritaiko kojos ir rankos protezus, kurie yra estetiški bei patogūs.

Naujausios technologijos ir šiuolaikiškos medžiagos

Kojos protezai bei rankos protezai gaminami pagal naujausias technologijas iš šiuolaikiškų medžiagų, kurios tiekiamos Didžiosios Britanijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Šveicarijos ir Vokietijos gamintojų. Galūnės protezas ir sudedamosios jo dalys (ėmiklis, sąnarys, pėda) parenkamos atsižvelgiant į paciento amžių, ūgį, svorį, bendrą sveikatos būklę, amputacijos rūšį, mobilumo lygį*, gyvenamąją aplinką ir gyvenimo būdą – kasdieniai užsiėmimai ir darbinė veikla.

Kojų protezai Sveikatos apsaugos ministerijos nustatyta tvarka* apdraustiesiems kompensuojami bazinėmis kainomis kas 3-5 metus, priklausomai nuo mobilumo lygio.
Šiuo metu galiojančioje tvarkoje nenumatyti atvejai sprendžiami individualiai, pacientui bendradarbiaujant su įmonės (kurioje atliekamas protezavimas ir taikoma reabilitacija) ir Valstybinės ligonių kasos atstovais.

*Pastaba: informacija paruošta remiantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro įsakymo 2012 m. liepos 5 d. Nr. V-698 galiojančia suvestine redakcija.

Protezavimo paslaugos

Ortopedai-technikai Panevėžyje

Registruokitės