Specialistai
Paslaugos

Harmony sistema Kaune

Vienas iš pagrindinių kriterijų, pagal kurį pacientas renkasi kojos protezą – vaikščiojimas be rūpesčių, tai yra, be skausmo ir fizinių nepatogumų. Apatinių galūnių protezų funkcionavimą ir komfortą lemia sukibimas tarp likusios galūnės (bigės) ir movos. Jei bigė juda movoje, vadinasi, kad tarp intarpo ir movos yra oro.

 

Harmoningo judėjimo garantas

Harmony® sistema sukurta taip, kad vaikščiojimo metu oras būtų pašalintas. Tokiu būdu sumažinamas diskomfortas, o patogus ir lengvas blauzdos protezas pacientui leidžia vaikščioti ir judėti „harmoningai“.

Vakuuminis protezo tvirtinimas garantuoja betarpišką bigės ir protezo sąlytį bei suteikia didesnį saugumą, nes tiesioginis kontaktas su mova leidžia geriau jausti pagrindą, kuriuo einate.

Dėl ypač gero sukibimo protezą galima lengvai kontroliuoti.

Harmony sistemai suteikiama 2 metų garantija.

Harmony® sistemos teikiami privalumai:

– Kontroliuojamas bigės tūrio svyravimas (Daugelis pacientų kenčia dėl bigės tūrio svyravimo, o ši sistema gali išlyginti net iki 2 cm skirtumus);
– Pompos sukuriamas slėgis stimuliuoja bigės kraujotaką;
– Pasiekiamas ypač geras sukibimas – didesniam saugumui;

– Įgalinamas tolygesnis jėgos pasiskirstymas einant (tai pagrįsta moksliniais tyrimais), todėl šis protezas ypač tinka pacientams, sergantiems diabetu ar kraujagyslių ligomis;
– Integruoto amortizatoriaus dėka einant tausojami sąnariai ir stuburas.

 

Ypač geras protezo ir bigės sukibimas bei lig šiol nepatirtas komfortas:

– idealus žmogaus ir technikos sąlytis;
– lengvesnis protezo valdymas;
– didesnis saugumo jausmas.

 

Registruokitės

Informacija apie Harmony