Specialistai
Paslaugos

Kompensuojami rankų protezai Vilniuje

RP 1-9-2 Dilbio (žemiau alkūnės) protezas

Aktyvus dilbio protezas atlieka prarastos galūnės – rankos – dalines funkcijas (griebimą, kėlimą, palaikymą). Žmogus su šiuo rankos protezu gali pakelti iki 5 kg. Protezai skirti ir moterims, ir vyrams. Inovatyvūs ir modernūs rankos (dilbio) protezai gaminami kiekvienam pacientui individualiai ir tik iš kokybiškų bei tvarių medžiagų. Bigės ėmiklis gaminamas iš odos, termoplastinių medžiagų ir (ar) laminuotos dervos (su minkštu įdėklu arba be jo). Dirbtinė plaštaka ir protezo spalva taip pat yra parenkamos individualiai. Protezo spalva tik iš dalies atitinka paciento kūno spalvą, nes, priklausomai nuo metų laiko, kinta žmogaus kūno spalva. Dilbio protezas tvirtinamas, naudojant silikoninį įdėklą (įdėklas fiksuojamas spynele) ir (ar) kitomis pagalbinėmis priemonėmis. Valdomas diržais. Yra estetiškas ir patogus.

Rankos protezas


RP 1-8-1 Dilbio (žemiau alkūnės) protezas

Natūraliai atrodantis kosmetinis dilbio protezas suteiks patrauklų estetinį vaizdą. Pacientas su kosmetiniu rankos protezu gali atlikti minimalius veiksmus: atidaryti duris, prilaikyti popieriaus lapą, vairą ir pan. Protezai skirti ir moterims, ir vyrams. Kosmetinis rankos (dilbio) protezas gaminamas individualiai. Protezo gamybos metu naudojamos tik aukščiausios kokybės, tvarios medžiagos. Bigės ėmiklis gaminamas iš termoplastinių medžiagų, laminuotos dervos ir (ar) odos (su minkštu įdėklu arba be jo). Dirbtinė plaštaka ir protezo spalva taip pat yra parenkamos individualiai. Protezo spalva tik iš dalies atitinka paciento kūno spalvą, nes, priklausomai nuo metų laiko, kinta žmogaus kūno spalva.

RP 1-8-1 Kompensuojami rankų protezai / Dilbio (žemiau alkūnės) protezas

RP 2-5-2 Žastikaulio (virš alkūnės) protezas

Aktyvus žastikaulio protezas atlieka prarastos galūnės – rankos – dalines funkcijas: griebimą, kėlimą, palaikymą, lenkimą. Žmogus su aktyviu rankos protezu gali pakelti iki 5 kg. Protezai skirti ir moterims, ir vyrams. Inovatyvūs ir modernūs rankos (žastikaulio) protezai gaminami kiekvienam pacientui individualiai ir tik iš kokybiškų bei tvarių medžiagų. Bigės ėmiklis gaminamas iš odos, termoplastinių medžiagų ir (ar) laminuotos dervos (su minkštu įdėklu arba be jo). Dirbtinis alkūnės sąnarys, dirbtinė plaštaka ir apdaila parenkami individualiai. Protezo spalva tik iš dalies atitinka paciento kūno spalvą, nes, priklausomai nuo metų laiko, kinta žmogaus kūno spalva. Aktyvusis žastikaulio protezas tvirtinamas ir valdomas diržais. Yra estetiškas ir patogus.

 


RP 2-4-1 Žastikaulio (virš alkūnės) protezas

Natūraliai atrodantis kosmetinis žastikaulio protezas suteiks patrauklų estetinį vaizdą. Pacientas su kosmetiniu rankos protezu gali atlikti minimalius veiksmus: atidaryti duris, prilaikyti popieriaus lapą, vairą ir pan. Protezai skirti ir moterims, ir vyrams. Kosmetinis rankos (žastikaulio) protezas gaminamas individualiai. Protezo gamybos metu naudojamos tik aukščiausios kokybės, tvarios medžiagos. Bigės ėmiklis gaminamas iš odos, termoplastinių medžiagų ir (ar) laminuotos dervos (su minkštu įdėklu arba be jo). Dirbtinis alkūnės sąnarys, dirbtinė plaštaka ir protezo spalva parenkami individualiai. Protezo spalva tik iš dalies atitinka paciento kūno spalvą, nes, priklausomai nuo metų laiko, kinta žmogaus kūno spalva. Kosmetinis žastikaulio protezas tvirtinamas diržais. Alkūnės sąnarys – nelankstus.

Rankos protezas

Registruokitės