Specialistai
Paslaugos

Nekompensuojami rankų ir kojų protezai Vilniuje

KPM 4-3 Dubens dalies protezas (Helix, C-leg)

Bigės laikiklis gaminamas iš laminuotos dervos, moduliai – iš titano arba plieno. Klubo sąnarys aprūpintas papildoma valdymo sistema, komplektuojamas kartu su mikroprocesoriumi valdomu kelio sąnariu. Naudojamas kaip kojos pakaitalas po dalies dubens ir kojos amputacijos.

 

Bioninis rankos protezas

Patogus, intuityvus ir tikslus bioninis rankos protezas keičia žmonių gyvenimus, palengvindamas jų kasdienybę.

Bioninis rankos protezas pagamintas taip, kad leistų maksimaliai atkartoti fiziologines ir anatomines rankos funkcijas.

  • Protezo valdymas pagrįstas raumenų susitraukimo ir atsipalaidavimo principu. Paciento mintys aktyvuoja raumenis, kurie perduoda informaciją elektrodams, ir bioninė plaštaka atlieka suplanuotą judesį.
  • Ši protezinė sistema suteikia galimybę lengvai atlikti daugelį net smulkiosios motorikos judesių: ne tik paimti, padėti ir nešti, bet ir atidaryti duris ar stalčių, įjungti ir išjungti šviesą, rašyti žinutes išmaniajame telefone.
  • Visi penki besilankstantys mechaniniai pirštai geba suimti net ir smulkius daiktus, tokius kaip: adata, batų raišteliai, riešutai, vynuogės.
  • Atskiri kiekviename piršte įmontuoti varikliukai leidžia tiksliai valdyti ranką ir sugriebti daiktus, koordinuotai, kiek įmanoma natūraliau.
  • Proporcingas greičio valdymas leidžia atlikti sudėtingas užduotis. Individualūs pirštų diskai čiuopimo metu automatiškai ,,suvokia ir įvertina“ objekto dydį bei formą ir prie jo prisitaiko. Tokiu būdu sukuriamas judesys, artimas natūraliam.

Protezą gamina sertifikuotas AB „Ortopedijos technika“ vyr. technologas – ortopedas Artūras Didžiariekis, Sertifikatą išdavė pasaulinis ortopedijos pramonės lyderis – OttoBock.

 

Registruokitės